گروه تبلیغاتی نگاه در یک نگاه!

بر پایه تمپلیت‌های از پیش طراحی شده که می‌توان برای کسب و کارهای مختلف در شهرهای مختلف استفاده کرد. بنابراین به دلیل استفاده اشتراکی از طرح‌ها، ضمن حفظ سود مناسب برای طراح، هزینه برای هر فرد/کسب و کار به طور چشمگیری کاهش می‌یابد.
 طراحی بر پایه تمپلیت‌های آماده (اشتراکی) چیست؟
طراح یکبار طرح‌هایی زیبا و خارق‌العاده را طراحی می‌کند و فقط اطلاعات این طرح‌ها با توجه به مشخصات هر کسب و کار تغییر می‌کند. بدین صورت چون یک طرح در کارهای مختلف و در شهرهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته است، اولاً طراح سود معقول خود ر ابه‌ دست آورده است و دوماً هزینه برای هر فرد کاهش پیدا می‌کند، زیرا هر فرد فقط نیاز است تا قسمتی از هزینه طراحی هر طرح را پرداخت کند و از تمام طرح استفاده کند. به همین دلیل است که هیچ‌گونه فایل لایه بازی در اختیار مشتری قرار داده نمی‌شود.

چرا از طرح‌های آماده استفاده کنیم؟
اولاً چون هزینه طراحی بین افراد مختلف تقسیم می‌شود و می‌توان طرح را به تعداد دلخواه فروخت، طراح وقت بسیار بیشتری را برای طراحی این طرح‌ها اختصاص می‌دهد و طرح‌ها خلاقانه‌تر، زیباتر و خارق‌العاده‌تر می‌باشند. دوما از آنجائی که هزینه‌های تبلیغات زیاد است و بودجه شرکت‌ها کم و نیاز است تا کسب و کارها ببین تبلیغات و ارتقا کسب و کار خود نقطه بهینه‌ای بیابند، بنابراین با این روش که با حفظ کیفیت تبلیغات، هزینه را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد، می‌توان بودجه بیشتری را به ارتقا کسب و کار و افزایش مزیت‌های رقابتی کسب‌وکار اختصاص داد.
Image

مهارت‌ها و خدمات ما

ادعا نمی‌کنیم بهترین هستیم، زیرا تازه شروع کرده‌ایم ولی افتخار می‌کنیم که سخت کوش بوده و نهایت سعی و تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات و توانایی خود می‌کنیم.
طراحی سایت
طراحی کارت ویزیت، سربرگ، تراکت و ...
طراحی بروشور و کاتالوگ
طراحی کلیپ و تیزر
طراحی پرتال‌ها

چرا ما؟

هر لحظه در دسترس
دیگر نیازی نیست پس از جرقه یک ایده برای تبلیغات منتظر شوید تا روز کاری شروع شود و ساعت‌های کاری فعال شود. هر موقع که ایده‌ای یا نیازی احساس کردید، کافی است با گوشی و یا کامپیوتر خود سفارش بدهید...
همه جا در دسترس
ارزان
راحت‌تر مشورت می‌کنید
پشتیبانی خوب