01

فایل لایه باز آماده

این وب سایت، سایت فروش فایل لایه باز نمی‌باشد. بنابراین هیچ‌گونه فایل لایه باز طرح‌های آماده به فروش نمی‌رسد.
02

فایل لایه باز طرح نهایی

از آنجائی که فایل‌های لایه باز دارای حقوق فروش می‌باشند (از شرکت‌های خریداری شده) بنابراین به هیچ عنوان فایل لایه باز طرح نهایی در اختیار مشتری قرار داده نمی‌شود.
03

ویرایش طرح‌های آماده

در طرح‌های آماده کد دار داخل سایت، فقط اطلاعات تماس، آدرس، نوع فعالیت و لوگو تعویض می‌شود. بنابراین فقط در مورد نوع قلم، اندازه و رنگ آن اصلاحات لازم مورد نظر مشتری انجام می‌شود و هیچگونه تعهدی برای اصلاح طرح یا ویرایش رنگ پس زمینه طراحی وجود ندارد.
04

ویرایش طرح‌های اختصاصی

در طرح‌های اختصاصی تا دوبار اصلاح تمپلیت و پس زمینه مطابق با نظر و اطلاعات مشتری انجام می‌پذیرد (با توجه به اطلاعاتی که در ابتدا در اختیار گروه گذاشته‌اند). بدیهی است در صورت درخواست اصلاح مشخصات وارد شده در طرح، فرض بر این است که طرح پس زمینه تأیید شده است و بنابراین بعد از آن هیچگونه تغییری بر روی طرح اصلی صورت نمی‌گیرد.
05

بازگشت پیش پرداخت

در صورت پرداخت 20 درصد بیعانه یا پرداخت کامل و انصراف از سفارش، در صورتی که طراح هنوز شروع به طراحی نکرده باشد، وجه قابل عودت (با کسر کارمزد انتقال وجه) می‌باشد. در غیر اینصورت گروه تبلیغاتی نگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت.
06

زمان طراحی

طرح اولیه طرح‌های اختصاصی حداکثر طی 2 روز کاری بعد از سفارش و طرح اولیه طرح‌های آماده حدکثر 1 روز کاری پس از سفارش به صورت ایمیل یا در بستر تلگرام ارسال خواهد شد.
07

ارسال طرح نهایی

فایل باکیفیت طرح نهایی فقط بعد از تسویه کامل به صورت ایمیل یا در بستر تلگرام ارسال خواهد شد و قبل از تسویه نهایی فقط طرح‌های با کیفیت دمو با واترمارک گروه ارسال خواهد شد.
08

بازگشت وجه

در صورتی که زمان طراحی خارج از زمان توافقی باشد و بدون اطلاع قبلی و موافقت مشتری زمان طراحی طول بکشد، گروه تبلیغاتی نگاه تمام وجه پرداختی مشتری بدون کسر کارمزد انتقال وجه را عودت خواهد داد. بدیهی است در صورت اطلاع قبلی گروه و رضایت قبلی مشتری این بند اجرا نخواهد شد.
09

زمان پشتیبانی و پاسخگویی

زمان پاسخگویی به سوالات و پشتیبانی در بستر تلگرام، ایمیل و یا چت آنلاین این وب سایت، معمولاً در ساعت‌های کاری حداکثر 8 ساعت، در ساعات غیر کاری حداکثر 12 ساعت و در روزهای تعطیل یک روز می‌باشد. بدیهی است ممکن است به دلیل شرایط خاص و کنترل نشده این زمان‌ها در مقاطعی بیشتر شود که در این صورت پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما کمال تشکر را داریم.
10

غلط‌های تایپی یا اطلاعاتی

از آنجائیکه متن‌های وارد شده در طرح‌ها از فرم‌های پر شده توسط مشتری کپی می‌شوند و تا جای ممکن هیچگونه تایپ مجدد صورت نمی‌گیرد، مسئولیت هرگونه غلط تایپی یا اطلاعاتی به عهده مشتری می‌باشد. بدیهی است در اولین اصلاح تمپلیت طرح این غلط‌ها باید توسط مشتری بررسی و اطلاع داده شوند تا اصلاح شود. در غیر اینصورت گروه تبلیغاتی نگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال غلط‌های تایپی و اطلاعاتی ندارد.
11

راه ارتباطی با مشتری

راه ارتباطی پیشفرض گروه برای ارتباط با مشتری شماره همراه (تماس، پیامک یا تلگرام) می‌باشد. بنابراین لازم است تا شماره همراه معتبر و در دسترس را در اختیار این گروه (در فرآیند ثبت نام و سفارش) قرار دهید. بدیهی است هرگونه مسئولیت مشکل در فرآیند کاری به دلیل اشتباه یا نقص شماره همراه مشتری به عهده گروه تبلیغاتی نگاه نمی‌باشد.
12

شروع طراحی و تأیید سفارش

فقط در صورت پرداخت حداقل 20 درصد هزینه طراحی به عنوان بیعانه یا پرداخت کامل هزینه طراحی، سفارش تأیید شده و فرآیند طراحی آغاز می‌شود. بدیهی است محاسبه زمان لازم طراحی از زمان پرداخت حداقل یکی از موارد فوق (پیش پرداخت یا پرداخت کامل) محاسبه می‌شود.
13

مشکلات فرآیند پرداخت

از آنجائیکه در فرآیند پرداخت آنلاین چندین عامل (این وب سایت، وب سایت درگاه واسط زرین پال و وب سایت درگاه پرداخت بانک) درگیر می‌باشند، گروه تبلیغاتی نگاه مسئولیتی در مقابل وب سایت‌های دیگر ندارد. بدیهی است برای رفاه حال مشتریان عزیز، در صورت بروز مشکل و اطلاع به این گروه (از طریق چت آنلاین و تلگرام) حتماً از طرف این گروه برای حل مشکل رخ داده، پیگیری صورت خواهد گرفت.